
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 110 pF |
| Voltage Rating (DC) | 825 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Voltage Rating (AC) | 625 V |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 1.65 kV |
| Varistor Voltage | 1 kV |
| Surge Energy Rating | 68 J |
| Peak Surge Current | 2.5 kA |
Stock: 1390
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14880
Ext.Price$0.14880
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14880 | $0.14880 |
| 10 | $0.12922 | $1.29220 |
| 50 | $0.11222 | $5.61100 |
| 100 | $0.09343 | $9.34300 |
| 500 | $0.07779 | $38.89500 |
